ЗАЛИШ ВІДГУК АБО ФОТО, І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 7% ДЕТАЛЬНІШЕ

(063) 8315856
(098) 3441078
(050) 0527891
Торгові стелажі. Як правильно підібрати?

Торгові стелажі. Як правильно підібрати?

Відкриваючи новий магазин або шукаючи способи освіжити обстановку, подумайте про те, щоб адаптувати стелажі до вашого асортименту. Торгові стелажі - важлива і незамінна деталь в будь-якому магазині, незалежно від його типу. Вони ідеально підходять для різних індивідуальних потреб клієнтів не тільки з точки зору приміщення, в якому вони будуть розміщені, але і з точки зору їх практичного використання для зберігання речей. Саме на них - в прямому і переносному сенсі заснована вся ідея складу, а їх якість і довговічність в основному визначають ефективність роботи і безпеку співробітників.
Купити торгові стелажі ви з легкістю можете на нашому сайті. На торгові стелажі ціна доступна для кожного клієнта. Каталог товарів настільки великий, що ви обов'язково знайдете щось для себе і свого бізнесу.

Особливості вибору стелажа:

  1. Перш за все, він повинен відповідати характеру місця, розмірам і пропонованим товарам.
  2. Ідеальним продуктом такого типу є той, який виготовлений з міцних, довговічних, стійких до пошкоджень матеріалів і має міцну конструкцію.
  3. Він повинен бути зручним у використанні, полегшуючи персоналу роботу з запасами, а покупцям - доступ до конкретних товарів.
  4. Для того щоб він збільшував продажу, варто подбати про те, щоб він виглядав естетично і гармоніював з іншими елементами обладнання.
  5. Додатковим елементом може бути нанесення трафаретного друку на задню частину стійки, а також послуга упаковки для вашої зручності.
  6. При покупці окремих стелажів, в залежності від моделі, можна вибрати, як варіант, висувну нижню шафу з полицею, додавання верхнього фризу з підсвіткою або світлодіодних полиць, а також верхнє дзеркало.

З яких матеріалів можуть бути виготовлені торгові стелажі?

  • Металеві торгові стелажі відрізняються традиційною лінією форм, відмінною якістю і в той же час низькою ціною.
  • Дерев'яні конструкції. Цей матеріал надзвичайно міцний і довговічний, а значить, купуючи його, ви можете бути впевнені, що він прослужить довго, радуючи око і справно виконуючи свою функцію. Дерев'яний стелаж можна доповнити підсвічуванням, плафоном і дзеркалом.
  • Пластикові конструкції. Вони дуже стійкі і функціональні, наприклад, дозволяють регулювати висоту окремих полиць. Вони випускаються в декількох кольорах, що полегшує їх підбір до дизайну інтер'єру.

Купити торгові стелажі в Україні ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Наша пропозиція адаптовано до індивідуальних потреб клієнтів. Ми однаково успішно справляємося з традиційними і нетиповими проектами, тому число задоволених клієнтів зростає з кожним днем. Замовити торгові стелажі ви можете на нашому сайті або зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону.

 23/10/2021
 (3 переглядів)