ЗАЛИШ ВІДГУК АБО ФОТО, І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 7% ДЕТАЛЬНІШЕ

(063) 8315856
(098) 3441078
(050) 0527891
Стеллажі для овочів та фруктів. Види і особливості.

Стеллажі для овочів та фруктів. Види і особливості.

Ключовим критериєм облаштування магазинів є вибір торгових стеллажів. Вони повинні забезпечити споживачам зручність при виборі товару та дати можливість торговій компанії організувати привабливу торгову площу. Стеллажі встановлюють як у великих мережах, так і в невеликих магазинах, враховуючи габарити приміщення.

Стеллаж для фруктів: ціна та матеріал

Купити стеллаж для фруктів в Україні можна з дерева, скла та пластику. Самі затребувані металеві вироби - універсальні, міцні, довговічні. Вони покриваються спеціальною порошковою фарбою, яка легко миється і запобігає корозії металів. Дерев'яні моделі часто представляють похилі полички та ящики та можуть забезпечувати тривале збереження продуктів. Складені пластикові контейнери випускаються легкою вагою і великою місткістю, що дозволяє раціонально використовувати кожен сантиметр робочої площі.
Замовити стелаж для фруктів можна за індивідуальними розмірами, самостійно вибравши комплектацію, вид та габаритне обладнання. Ціна на продукцію даного типу залежить від вибраного матеріалу, заповнення та розмірів вітрин.

Види і особливості

На вітчизняному ринку можна купити стеллажі для фруктів наступних видів:

  • Пристінні стелажі монтують вздовж стін та можуть мати різну конструкцію. Багатоярусні стійки даного типу часто обладнанніх дзеркальною задньою та боковою стінкою.
  • Торцеві моделі розміщують у кінці торгового ряду та використовують для реклами брендів або викладки акційних товарів.
  • Великі моделі застосовуються для оптимізації вільного простору торгового залу. Вироби даного типу можуть продовжувати розширення концепції прилавків або монтуватися окремо.
  • Островні види зручно обмежують простір на зонах, передбачають можливість викладання з двох сторін.
  • Вітрини з додатковим охолодженням використовуються для викладки зелені, ягоди, винограду та інших швидкопсуючих продуктів. У них встановлена ​​система охолодження та відкриття, а також спеціальні шторки, що підвищують зручність нічного зберігання.


Існують також стилізовані конструкції, призначені для зберігання овочів та фруктів. Вони створюють в магазинах особливу атмосферу і спонукають клієнтів до покупки гастрономічних виробів. Іх використання благотворно впливає на імідж бренду та збільшення прибутку підприємства.

 10/10/2021
 (10 переглядів)