ЗАЛИШ ВІДГУК АБО ФОТО, І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 7% ДЕТАЛЬНІШЕ

(063) 8315856
(098) 3441078
(050) 0527891
Стелажі з дерева і металу

Стелажі з дерева і металу

В облаштуванні невеликого магазину і гіпермаркету, різні стелажі відіграють важливу роль. За рахунок грамотно розставлених конструкцій, можна вигідно представити товар споживачеві, дати доступ до продукції, помістити продукцію з користю, використовуючи кожен квадратний метр площі. Металеві або дерев'яні стелажі вважаються універсальними, їх можна задіяти під будь-який товар.

Особливості торгових стелажів з металу

Практичне і зручне, швидко трансформується торгове обладнання, підійде для використання більшістю товарів. Є прямі, кутові секції, оснащені безліччю полиць і гачків. Завдяки вільно переставляти полкам, можна розміщувати і змінювати асортимент.

Різноманітність торгових металевих стелажів:

  • Конструкції в стандартному виконанні. Виконано з перфорованої задньою стінкою або суцільною панеллю. Обладнані багатоярусними полицями різної глибини, мають бортики. При необхідності полки можна снить або переміщати їх по висоті.
  • Комбінованого типу. До міцному металевому каркасу кріпляться полиці з ламінованої ДСП, можуть бути оснащені невеликими бортиками.
  • Конструкції у вигляді прилавка є чудовим стіл для продавця, є ящики і полиці.
  • Багатоярусні стелажі з висувними ящиками.

Металеві каркаси розбірні, а самі стелажі займають мінімум торгової площі, і підходять під будь-який дизайн приміщення. Елементи стелажів з металу можуть бути пофарбовані в будь-яку колірну палітру.

Оформлення магазину дерев'яними стелажами

Збірні-розбірні торгові стелажі з дерева - кращий вибір для невеликих магазинів і супермаркетів. Такі конструкції можна використовувати також в ресторанах, кафе, і навіть в офісах. Стелажі підходять під фарбування. Багато магазинів, залучаючи покупців красивим зовнішнім виглядом торгового обладнання, вибирають саме обладнання з дерева.

Пропонований асортимент конструкцій:

  • пристінні дерев'яні стелажі;
  • стелажі з перфорованою стінкою;
  • кутові внутрішні конструкції;
  • зовнішні кутові збірні модифікації.

При виготовленні стелажів застосовується натуральне дерево, яке не містить токсичних речовин. Конструкції бувають повністю з деревини або доповнюватися металевими елементами, що забезпечує більшої міцності стелажів і створює додаткову функціональність. Деякі системи комплектуються дерев'яними кошиками або ящиками з металевими боковинами.

 04/05/2021
 (53 переглядів)