ЗАЛИШ ВІДГУК АБО ФОТО, І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 7% ДЕТАЛЬНІШЕ

(063) 8315856
(098) 3441078
(050) 0527891
Які торгові стелажі краще?

Які торгові стелажі краще?

Стелажі - незамінне обладнання, без якого неможливо облаштувати жоден повноцінний магазин. По суті, вони являють собою нескладну конструкцію, що дозволяє раціонально розмістити той чи інший товар, при цьому економлячи місце в магазині.

Види і призначення

Стелажі для магазину прийнято класифікувати по:

  • типу (відкриті або закриті);
  • матеріалом виготовлення (дерев'яні, скляні, металеві або з комбінованих матеріалів);
  • конструкції (цільні або збірні / розбірні);
  • зовнішнім виглядом (кутові, торцеві, острівні, пристінні і т.д.).

Залежно від цільового призначення (для побутових приладів, продуктів харчування, парфумерії і т.д.) вибирають відповідний стелаж для магазину, ціна якого буде значно відрізнятися.

Наприклад: спеціалізований стелаж закритого типу коштує дорожче, ніж простий конструкції, під хлібобулочні вироби.

Як вибрати і на що звернути увагу

Перш ніж замовити стелажі для магазину, необхідно точно визначитися з продукцією, яка буде розміщуватися на них. Існують багатоцільові вироби, але вони менш функціональні і не завжди повноцінно зможуть виконувати свої функції.

Наступний значимий фактор при виборі - максимальне навантаження, яку здатні витримати стелажі. Чим більше було витрачено матеріалу в процесі виготовлення, тим надійніше сам виріб, хоч і вага самої конструкції пропорційно збільшиться.

ВАЖЛИВО! Деякі виробники економлять на матеріалі своїх стелажів. Вони виглядають привабливо і мають привабливу вартість, але в процесі експлуатації, з ними може виникнути маса проблем (деформація, швидка втрата презентабельного зовнішнього вигляду, перекидання). Тому, не слід вибирати вироби найдешевшого цінового діапазону. Доцільніше придбати стелажі для магазину від перевірених виробників / постачальників, які зарекомендували себе на ринку з кращої сторони, як, наприклад, наша компанія, яка реалізує цю продукцію.

Основні критерії вибору стелажа для магазину:

  • цільове призначення;
  • вантажопідйомність (в тому числі і вантажопідйомність кожної полиці окремо);
  • габарити (висота, ширина, глибина);
  • дизайн;
  • функціональність (наявність охолоджувальної системи, піддону і т.д. при необхідності).

Чому варто купувати стелажі у нас

Щоб купити стелажі для магазину в Україні, які довгі роки будуть надійно виконувати свої функції і при цьому володіти гідним зовнішнім виглядом, заманюючи покупців - слід звертатися в наш інтернет-магазин. Тільки у нас ви зможете підібрати з великого каталогу саме ту модель, яка ідеально підійде під ваші потреби. Прийнятна вартість, висока якість матеріалів, привабливий дизайн, зручність обслуговування - це лише невеликий перелік переваг пропонованої нами продукції. Зверніться до наших менеджерів, які підтвердять все вищеперелічене і нададуть вам безкоштовну консультацію, щоб ви змогли підібрати саме те, що вам так буде допомагати продавати товар - якісний і надійний стелаж для магазину.

Чекаємо ваших дзвінків!

 01/10/2021
 (73 переглядів)