ЗАЛИШ ВІДГУК АБО ФОТО, І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 7% ДЕТАЛЬНІШЕ

(063) 8315856
(098) 3441078
(050) 0527891
Які бувають стелажі для овочів і фруктів

Які бувають стелажі для овочів і фруктів

Один з кращих способів вирішення питання успішної реалізації продуктів у торговельній мережі - їх грамотна презентація. Оснащення спеціальними стелажами торгового залу не тільки приверне потенційних покупців, але і забезпечить вільний доступ до різних сортів і груп продукції, а також створить необхідні умови для збереження свіжості товару.

Стелажі для овочів і фруктів: види і особливості

Для виготовлення конструкцій під викладку овочів і фруктів використовується міцний металевий профіль. Подібні стелажі припускають установку на них полиць, які розміщуються під кутом. На таких конструкціях зручно розташовувати ящики з товаром, вони добре видно покупцеві і постійно знаходяться у вільному доступі.

Найпоширеніші конфігурації:

  • Стелажі з металу і дерева. Базовим елементом виступає металева основа, передня частина має панелі з дерева. Комплектується похилими розвалами. Даний варіант підходить для невеликих торгових точок.
  • Стенди для овочевої та фруктової продукції. Виготовляються як одностороннього виду, так і виконані по типу острова. Другий варіант передбачає доступ з двох сторін. Верхній ярус буває суцільний або грат частий. Можуть додатково оснащуватися колесами.
  • Острівні модулі. Чи можливо застосувати для великих магазинів, щоб вигідно представляти овочі і фрукти. Металеве обладнання витримує великі навантаження. Дані конструкції бувають настінними, а також острівними. Обладнуються місткими полицями. Зручні тим, що можна комбінувати модулі під будь-які завдання.
  • Стелажі для овочів і фруктів часто доповнюють бар'єрами на нижніх полицях. За необхідності можна замовити обладнання, яке буде доповнено практичними ящиками з цільним дном. Існують моделі з елементами з хвойних порід дерева, покриті лаком.

Перевагиовочево-фруктових стелажів

Функціональні і презентабельні стелажі для фруктів і овочів значно спрощують їх розміщення, допомагають створювати оптимальні умови зберігання. Більшість конструкцій передбачають оснащення навісними кронштейнами, штангами і гачками.

Плюси стелажів:

  • правильно продумана конструкція, максимально вигідно представляє товар;
  • простота збірки, при необхідності можна переміщати в будь-яке місце;
  • будь-які розміри і модульність систем.

З огляду на особливості приміщення, можна підібрати відповідний вид стелажів. Для зручності викладення і кращого огляду, в деяких моделях передбачається система кута нахилу полиць. Якщо потрібно розміщувати продукцію в підвішеному вигляді, то варто звернути увагу на конструкції з перфорованими задніми стінками.

 07/03/2021
 (79 переглядів)