ЗАЛИШ ВІДГУК АБО ФОТО, І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 7% ДЕТАЛЬНІШЕ

(063) 8315856
(098) 3441078
  • Пакетотримач-стійка підлогова PT-02

Пакетотримач-стійка підлогова PT-02

  • 1 800 грн.
  • Виробник: Ovochevi
  • Артикул: PT-02
  • Наявність: В наявності

Додати до списку бажань Порівняти цей товар
Стійка для пакетів (пакетотримач) - це спеціальна конструкція або пристрій, який призначений для зберігання пластикових або паперових пакетів у порядку і уникнення їх розкидання. Цей предмет часто використовується в супермаркетах, магазинах, аптеках та інших місцях обслуговування споживачів, де пакети видають покупцям.

Стійка-пакетотримач PT-02 має гарний дизайн, може встановлюватися стаціонарно та комплектується двома пакетотримачами. Також є гачок під одноразові рукавиці. Має стійке полімерне покриття та міцну конструкцію.

Якщо ви плануєте купити стійку для пакетів або замовити стійку пакетотримач, то вам варто звернутися до нас - спеціалізованих виробників або постачальників цього обладнання. Стійки для пакетів можуть мати різні форми і дизайн, але основна їх функція - забезпечити зручний доступ до пакетів і запобігти їхньому розкиданню. Такі стійки можуть бути виготовлені з металу, пластику або інших матеріалів і часто мають висоту, яка дозволяє розмістити пакети різних розмірів.

Замовивши або купивши стійку для пакетів, ви сприятимете збереженню довкілля та збільшите порядок та організацію в місцях обслуговування клієнтів.

Характеристики
Довжина, мм 330
Висота, мм 1070
Глибина (Ширина), мм 330
Вага, кг 5
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: пакетотримач, тримач для пакетів, пакетодержатель, держатель для пакетов, стійка підлогова для пакетів