ЗАЛИШ ВІДГУК АБО ФОТО, І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ 7% ДЕТАЛЬНІШЕ

(063) 8315856
(098) 3441078

Про нас

ТПК Техдизайн (TDESIGN) – торгово-виробнича компанія, заснована у 2008 році. Займається створенням стелажів та ексклюзивного торговельного обладнання. Основний напрямок – виготовлення стелажів для овочів та фруктів. Багаторічний досвід дозволяє нам створювати багато моделей, які підійдуть будь-якому клієнту.

За всіма видами нашої продукції ми готові надати Вам повний комплекс послуг, що включає розробку дизайну, проектування, виготовлення та встановлення готового виробу. Наші спеціалісти за бажанням замовника можуть розробити як нову модель, так і змінити існуючу. Ми пропонуємо Вам готові рішення або розробимо та виготовимо для Вас ексклюзивний варіант. Накопичений досвід роботи з різними матеріалами, безліч виконаних успішних проектів та доступні ціни дозволяють нам робити завжди вигідні пропозиції на ринку України.

З усієї безлічі напрямків у дизайні, наша компанія вважає за краще слідувати стилю, побудованому на конструктивно-виразних технічних елементах і високотехнологічних матеріалах. Краса наших виробів полягає у раціональності, практичний зміст конструкції ставиться на перший план.

Наша виробнича база розташована в місті Черкаси і має все необхідне обладнання для виготовлення продукції високої якості. При розробці нових видів продукції ми враховуємо інноваційні технології та нові тенденції у світі дизайну.

У нашій компанії діють основні принципи системи управління якістю ISO 9001, що сприяють постійному покращенню умов виробництва та як наслідок – покращенню якості продукції.


Ми пропонуємо Вам доступну якість!