(063) 8315856
(098) 3441078
(050) 0527891
Рекомендовані
Предзаказ
Полочный стеллаж 02-30-18 W
Большой островной полочный стеллаж для магазинов овощей и фруктов. На две большие полки поместиться..
Акція
Предзаказ
Ящик деревянный фруктовый P01
..
Суперціна
Ожидание 2-3 дня
Знижка -5%
Стелаж для магазину 04-01

3 220 грн. 3 390 грн.

..
Предзаказ
Прилавок для овощей и фруктов 02-42
Прилавок для овощей и фруктов, который заслуживает вашего внимания. Несмотря на скромные габариты и..
Суперціна
Предзаказ
Знижка -18%
Стеллаж стойка 02-04-6

2 999 грн. 3 640 грн.

Стеллаж стойка оригинальной конструкции. Трудно представить более компактную модель торгового обору..
Акція
Предзаказ
Знижка -10%
Стеллаж островной 02-02-18

27 972 грн. 31 080 грн.

Стеллаж островной - самый большой во всей линейке нашего торгового оборудования для овощей и фрукто..
Хіт продажів
В наличии
Знижка -10%
Стеллаж пристенный 02-01-1-18
Стеллаж пристенный для магазинов овощей и фруктов очень удачной конструкции, которая популярна у на..
Предзаказ
Стеллаж под ящики 02-07-12
Стеллаж под ящики с овощами и фруктами - топовая модель торгового оборудования в последнее время. О..

Стелажі для магазину та торгівельне обладнання TDESIGN

З 2008 року наша компанія виробляє і реалізує торговельне обладнання на ринку України. Реалізовано безліч проектів по всій країні. Нам дуже приємно, що багато клієнтів зробили вибір на нашу користь і віддали свою перевагу нашій продукції.

Чому вигідно купити торгові стелажі у нас:

  • Ми виробники торгового обладнання. У нас великий досвід у проектуванні та безліч реалізованих проектів.
  • На нашому сайті представлена велика кількість готових варіантів стелажів для магазину і постійно додаються нові моделі і модифікації.
  • Оскільки ми самі виробляємо, то завжди можемо запропонувати Вам прийнятні і приємні ціни на торгове обладнання. Працює система знижок.
  • Ексклюзивний підхід. Якщо Вам не підходять розміри готової моделі або Ви хочете повторити побачений десь дизайн стелажа - ми з радістю допоможемо втілити в життя ваші ідеї.
  • Ми зможемо виконати монтаж, доставити обладнання в магазин. Безкоштовна доставка по м. Черкаси.

Які бувають торгові стелажі:

Ми постійно розширюємо асортимент і намагаємося запропонувати нашим клієнтам торгові стелажі під будь-який товар. Найбільш поширені види стелажів, це:

Торгові стелажі

Ці поличкові металеві стелажі, їх ще називають універсальними торговими стелажами, Ви можете побачити в будь-якому магазині. Вони універсальні по суті - їх можна скомпонувати під будь-який товар. Є кутові і прямі секції, багато варіантів полиць, гачків і панелей. Елементи торгового стелажу легко і швидко збираються як конструктор. Ви без зусиль зможете ефективно обладнати весь торгівельний простір в магазині під будь-яку продукцію.

Стелажі для овочів і фруктів

Овочі і фрукти - одна з основних груп товарів, яка зазвичай розташовується на початку торгового залу. Дуже важливо справити хороше враження на покупця відразу при вході в магазин. Наші стелажі для овочів і фруктів допоможуть вам в цьому. Ми пропонуємо власну лінійку торгових стелажів для овочів і фруктів. Вибір дуже великий, у нас представлено більше 40 різних моделей, кожна вітрина під овочі і фрукти, кожна полку для овочів продумана до дрібниць. Всі каркаси металеві розбірні. Металеві стелажі займають мінімум торгової площі і відмінно впишуться в дизайн вашого магазину.

Дерев'яні стелажі

Дерев'яні стелажі є майже в кожному магазині і останнім часом ця тенденція тільки зростає. Стелажі для хліба або кондитерські стелажі необхідні в кожному продуктовому магазині. Тут можна обійтися поличковими стелажами або використати спеціальне дерев'яне торгове обладнання. Багато магазинів йдуть по другому шляху, залучаючи покупців красивим зовнішнім виглядом торгового обладнання з дерева. При виготовленні наших стелажів для хліба, ми використовуємо тільки натуральне дерево, не використовуємо матеріали, які містять смоли або токсичний клей. Стелажі можуть бути виготовлені повністю з дерева або включати в себе металеві деталі - для додання конструкції міцності або додаткової функціональності. Наприклад, дерев'яні кошики мають металеві бокові частини і можуть поставлятися в розібраному вигляді, що істотно заощадить вартість доставки.

Поличкові стелажі

Універсальні поличкові стелажі для магазину, для складу, для будинку, для підвалу, для гаража або навіть для офісу - просто незамінні. Проста форма і конструктив, дозволяють їх ефективно використовувати в будь-якому приміщенні для зберігання товару або ж просто речей в будинку. Міцна і жорстка конструкція складається з металевих стійок і полиць різних розмірів. Зовнішній вигляд поличкових стелажів буде добре виглядати в строгому інтер'єрі.